Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pavel o sobě

Narodil jsem se v lednu roku 1999 v Ústí nad Labem, kde dosud bydlím.

Do Taneční školy Gebert  mne přivedla kamarádka, která hledala partnera pro společenský tanec, to bylo v mých 8 letech. Nakonec jsme spolu ani nezačali tančit, neboť jí nevyhovovaly taneční hodiny pro páry.

Já jsem v taneční škole zůstal a začal se učit tanci s jinou kamarádkou. Jmenovala se Kristýnka. Měla moc i jiných kroužků, a tak obětovala po půl roce taneční hodiny a já musel hledat jinou partnerku pro tanec.

Dalších pár měsíců jsem hledal mezi dívkami, co chodí trénovat tanec, svou další taneční partnerku.

Našel jsem Kačku, se kterou jsem trénoval jeden rok a zúčastnil jsem se s ní několika soutěží jako HOBBY pár v kategorii Děti II (do 12let), avšak bez umístění. 

Další školní rok již Kačka do taneční školy nechodila a tak jsem oslovil Báru, která se mnou tančila další rok. Během toho roku jsme se zúčastnili mnoha soutěží jako HOBBY pár v kategorii Junioři I (Bára byla starší než-li já) a obsadili jsme několikráte i stupně vítězů. Bára byla skvělou taneční partnerkou a několik fotek se najde i ve fotogalerii (časem).

V listopadu 2010 jsem začal tancovat s Eliškou, ale nešlo nám to spolu, tak jsem se společenským tancem zatím skončil.

     V současnosti jsem registrovaným členem ČSTS (Český svaz tanečního sportu)  z klubu STK Gebert. .

Z tancú mám rád standartní část neboli Watz,Tango, Valčík, Quickstep, tyto tance ovládám velmi dobře. Z latinské části ovládám tanec: Samba, Cha-cha (čti Ča-ča), JIve (čti džajv) a Rumba.  Z tancú mám nejméně oblíbenou právě Rumbu. Samozřejmě umím zatančit i Polku. V současnosti se učím Slowfoxtrot.

 

Nyní jsem začal s Hip-hop, Streetdance v AT Rebels.

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< prosinec / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 10550
Měsíc: 414
Den: 10